Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Mühendislik ve taahhüt hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. Hizmetlerine mekanik tesisat işleri uygulaması yaparak başlamış, yurtiçi ve yurtdışında yaptığı Mekanik tesisat, Elektro mekanik tesisatı, taahhütleri sektörün sayılı kuruluşları arasına girmiştir. Yapmış olduğu Mekanik tesisat, Elektro Mekanik tesisatı konusunda uzmanlaşmış kadrolarıyla birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Merkez ofis ve şantiyelerdeki yönetim kadrolarıyla, 40 kişilik mühendis, tekniker formen kadrolarıyla sektörün önde gelen Mekanik-Elektrik taahhüt firmaları arasına girmiş ve özverili, kaliteli iş yapma, müşteri memnuniyeti, çalışanlar memnuniyetini ön plana tutarak iş yapma prensipleriyle yoluna devam etmektedir. İşimizi yaparken şeffaf, dürüst ve adil olmak başlıca motivasyonumuzu oluşturmaktadır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ

K2 Mühendislik, yapmış olduğu işlerde diğer disiplinlerle son derece uyumlu bir şekilde çalışmayı, hizmet verdiği işverenlere işi zamanında ve tekniğine uygun teslim etmeyi, yapmış olduğu sistemlerde ses, titreşim,hijyen kurallarına uygun, deprem önlemleri, alınmış maliyet kontrollüğü, enerji verimliliği ön plan olarak çalışmayı prensip edinmiştir. Almış olduğu projenin her türlü detay projelerin hazırlanması mevcut projelerin diğer disiplinlere koordinasyonlarının yapılması, satın alma departmanın tüm imkanlarını kullanarak en uygun ve doğru malzeme alımlarının yapılması saha uygulamalarında, gerekli deneyimde proje müdürleri, tekniker, formen, gerekli saha kadrolarıyla merkezi bilgisayar destekli. Stok kontrolü yapacak, depo sorumluları ile sistemlerin her noktada kontrolü, yapılan işlerin basınç hava kaçağı test uzman kadrolarıyla devreye alma,balanslama işlerinin tekniğine uygun, yeterli eleman eğitimi işletme bakım talimatları ve as-built projelerini yaparak hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara önemli ekonomik tasarruf ve enerji verimli sistemler kurmayı amaç ve hedef olarak benimsemiştir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

K2 Mühendislik, vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğini standartlara ve normlara uygunluğunu, müşteri memnuniyetini başarının gerekliliğini ve anahtarı olarak görmektedir. Bunun için ISO 9001 kalite yönetim sistemleri ve yapım metotları bir rehber olarak benimsenmiştir. Yapılacak işlerde müşterinin en üst düzeyde tatminini sağlamak ve uzun süreli başarı ve devamlılık için başta şirket üst yönetimi olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile gerekli hizmet ve ürünlerin enerji dönüşümlü, verimli uygun maliyetli, ses, gürültü, hijyen şartlarına haiz zamanında en kaliteli şekilde müşteriye sunulması ve müşterinin istek ve beklentilerini tam olarak eksiksiz ve kusursuz olarak karşılanması gerekmektedir. Bunun için K2 Mühendislik yönetimi tarafından gerekli, tüm teknik ve idari kaynaklar karşılanacaktır. Sürekli yeniliklere açık iyileştirme felsefesi uygulanacaktır. Tüm çalışanlarımızda aynı kalite bilinci oluşturulmuştur. Tedarikçi, çözüm ortakları ve müşterilerle iletişim en etkin şekilde sağlanmaktadır.